KONST / Litografier / Torrnål 15418106
nr 1541 8106
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Torrnål, Ur "The Song of Songs", Signerad, numrerad 68/200. Guldförgyllning, Bladets mått: 66x51 cm, yttermått inklusive ram: 76x60 cm
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
3.600 kr
Såld:
6.200 kr
måndag 22 maj 2023
kl 19:08:00
3.000 kr
3.200 kr
4.200 kr
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
4.400 kr
5.200 kr
5.000 kr
5.200 kr (Budbetjänt)
5.600 kr
6.000 kr